Sīkdatņu politika

  1. Sīkdatņu politikas mērķis

Tīmekļa vietnes https://www.carbuy.lv/ sīkdatnes izmantošanas mērķis ir nodrošināt tīmekļa vietnes ērtāku lietošanu un pielāgošanu lietotāja vajadzībām, kā arī tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana.

Apmeklējot un lietojot tīmekļa vietni, lietotājs piekrīt sīkdatņu izmantošanai.

 

  1. Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne no angļu valodas “cookies”. Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz lietotāja datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā un ko tīmekļa vietne saglabā lietotāja datorā vai mobilajā ierīcē, kad lietotājs atver tīmekļa vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai uz citu mājaslapu, kas atpazīst šo sīkdatni.

 

  1. Tīmekļa vietnē https://www.carbuy.lv/ izmantotās sīkdatnes

Sīkdatne

Apraksts / izmantošanas mērķis

Ilgums / Derīga līdz

Tips

ci_session

Codeingiter sesijas sīkdatne

2 stundas

Kritiska lapas darbībai

_fbp

Facebook sīkdatne personalizētajām reklāmām. Facebook vai facebook platformas lapās.

2 mēneši

Reklāma

fr

Facebook sīkdatne personalizētajām reklāmām. Tiek izmantota, lai mērītu un uzlabotu reklāmas. Izseko lietotāju uzvedību interneta vietnēs, kurās ir uzstādīts facebook pikselis vai sociālais spraudnis.

2 mēneši

Reklāma

_ga

Šo sīkdatni izmanto Google Analytics. Sīkdatni izmanto, lai aprēķinātu apmeklējumus, sesijas, kampaņas šajā lapā. Dati tiek saglabāti anonīmi un tiek piešķirts unikāls identifikators katram lietotājam.

2 gadi

Statistika

_gid

Šo sīkdatni izmanto Google Analytics. Savāc datus par lietotāju skaitu lapā, no kurienes tie nākuši un kuras lapas tiek apmeklētas.Dati tiek saglabāti anonīmi un tiek piešķirts unikāls identifikators katram lietotājam.

1 diena

Statistika

_gat_UA-159150073-1

Šo sīkdatni izmanto Google Analytics. Sīkdatne satur unikālo id numuru kontam, kuram lapa piesaistīta.

1 minūte

Veiktspēja

 

  1. Sīkdatņu pārvaldīšana un dzēšana

Lietotājs pēc saviem ieskatiem var ierobežot vai aizliegt sīkdatņu izmantošanu un uzglabāšanu datorā vai mobilajā iekārtā, kā arī var izslēgt jau iepriekš saglabātās sīkdatnes. Lietotājs to var darīt timekļa pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lietotājs savā pārlūkprogrammā var iestatīt, lai tiktu:

  • apstiprināta visu sīkdatņu izmantošana,
  • noraidīta visu sīkdatņu izmantošana,
  • attēlots paziņojums par katras sīkdatnes lejupielādi,

Lietotājs savā pārlūkprogrammas iestatījumos var atteikties no sīkdatnēm, tādā gadījumā sīkdatnes neievāks informāciju.

Detalizēta informācija par sīkdatņu pārvaldīšanu un bloķēšanu dažādās pārlūkprogrammās ir atrodama http://www.allaboutcookies.org/.

Sīkdatņu lejupielādes bloķēšana vai sīkdatņu dzēšana var traucēt tīmekļa vietnes https://www.carbuy.lv/ pilnvērtīgu izmantošanu.

 

SIA “CarBuy” ir tiesīga bez brīdinājuma mainīt šos noteikums, lai šie noteikumi atbilstu normatīvajiem aktiem, kas regulē sīkdatņu izmantošanu.

Auto uzpirkšana

+371 26707277

Auto tirdzniecība

+371 28255277

Auto līzings

+371 27255277

Ienāc
0/0